Εκπαιδευτικός Όμιλος MORFI

Στέλεχος Διοίκησης & Οικονομίας στον τομέα του Τουρισμού

Διοίκηση & Τουρισμός

Αν έχεις ηγετικές ικανότητες και σου αρέσουν τα τουριστικά τότε το επάγγελμα του Στελέχους Διοίκησης & Οικονομίας στον τομέα του Τουρισμού είναι η επαγγελματική κατάρτιση που αναζητάς.

Αναλυτική Περιγραφή

Το Στέλεχος Διοίκησης και Οικονομίας στον Τομέα του Τουρισμού, εφαρμόζει τις αρχές της επιστήμης, του management, της οικονομίας και των δημοσίων σχέσεων. Υποστηρίζει τόσο τη Διοικητική όσο και την οικονομική λειτουργία του Οργανισμού και ειδικότερα την επικοινωνία, τη χρηματοοικονομική διοίκηση και οργάνωση, και διαχείριση ανθρωπίνων πόρων. Ερευνά, εντοπίζει και λύνει οικονομικά, οργανωτικά και διοικητικά προβλήματα των διαφόρων μονάδων. Απασχολείται σε Τμήματα και Διευθύνσεις των διοικητικών και οικονομικών υπηρεσιών, των μονάδων του ιδιωτικού ή δημοσίου τομέα που ασχολούνται με τον δυναμικό τομέα του τουρισμού όπως ξενοδοχεία, τουριστικά πρακτορεία, αεροπορικές εταιρίες.
Τομείς Απασχόλησης :
Aliquam scelerisque lorem sit amet tellus ultricies, sit ametcondimentum arcu quis facvilisis volut Nunc auctor posuere tortor. Sed ullamcorper porttitcvor massa at rutrum. Vivacc amet orci tempor, pellentesque aliquam velit gravida. Curabitur efficitur qua Etiam eu imperdiet turpis. Etiam a tortor nec magna laoreet iacul. Ut sapien velit, rutrum nec mattis vitae, congue sed tortor.
Curabitur efficitur qua Etiam eu imperdiet turpis. Etiam a tortor nec magna laoreet iacul. Ut sapien velit, rutrum nec mattis vitae, congue sed tortor. Aliquam scelerisque lorem sit amet tellus ultricies, sit ametcondimentum arcu quis facvilisis volut Nunc auctor posuere tortor. Sed ullamcorper porttitcvor massa at rutrum. Vivacc amet orci tempor, pellentesque aliquam velit gravida.